Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PKB.3B.326.CYMD10
PKB.3B.326.CYMD10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PKB.3B.326.CYMD10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PKB.3B.326.CYMD10
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PNL MNT RCPT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PKB.3B.326.CYMD10 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PNL MNT RCPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5896 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 326
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost B delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 4A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)