Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PKG.2K.319.CLLC75
PKG.2K.319.CLLC75
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PKG.2K.319.CLLC75 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PKG.2K.319.CLLC75
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PKG.2K.319.CLLC75 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5705 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 319
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2K Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 5A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm)