Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > PKG.3B.025.CLLD12
PKG.3B.025.CLLD12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PKG.3B.025.CLLD12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PKG.3B.025.CLLD12
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela PKG.3B.025.CLLD12 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4106 pcs Podatkovni list PKG.3B.025.CLLD12
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 3B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 12 (10 + 2 Fluidic) Tip montaže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 12 (10 + 2 Fluidic) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm)