Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SAN.M22.GLA.5GZ
SAN.M22.GLA.5GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SAN.M22.GLA.5GZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SAN.M22.GLA.5GZ
Proizvajalec LEMO
Opis PLUG INLINE
Product parameter
številka dela SAN.M22.GLA.5GZ Proizvajalec LEMO
Opis PLUG INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4898 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M22
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 22 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 2A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:SAN.M22.GLA.5G
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP