Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SAN.M22.GLA.6GZ
SAN.M22.GLA.6GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SAN.M22.GLA.6GZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SAN.M22.GLA.6GZ
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela SAN.M22.GLA.6GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4092 pcs Podatkovni list SP Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M22
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 22 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena 2A
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Gray Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
 RFQ
  • del #:SAN.M22.GLA.6G
  • Proizvajalci:LEMO