Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SKN.M18.GLLG
SKN.M18.GLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SKN.M18.GLLG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SKN.M18.GLLG
Proizvajalec LEMO
Opis RCPT PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SKN.M18.GLLG Proizvajalec LEMO
Opis RCPT PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4540 pcs Podatkovni list SKN.M18.GLLG Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M18
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Trenutna ocena 2.5A