Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > SKN.M22.GLLN
SKN.M22.GLLN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SKN.M22.GLLN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SKN.M22.GLLN
Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SKN.M22.GLLN Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5935 pcs Podatkovni list SP Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi M22
Shell material Sulfone Shell Finish -
Serija SP Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -50°C ~ 170°C
Število pozicij 22 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Front and Rear Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Trenutna ocena 2A