Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS4018151M-10
TYS4018151M-10
TYS4018151M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS4018151M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS4018151M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 150UH 220MA 2.5 OHM
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela TYS4018151M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 150UH 220MA 2.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 393808 pcs Podatkovni list TYS4018151M-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS4018 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2670-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 5.5MHz
natančen opis 150µH Shielded Inductor 220mA 2.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 220mA Tok - nasičenost 310mA