Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS40183R3M-10
TYS40183R3M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS40183R3M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS40183R3M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 3.3UH 1.23A 70 MOHM
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela TYS40183R3M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 3.3UH 1.23A 70 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 320132 pcs Podatkovni list TYS40183R3M-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 44MHz natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.23A 70 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Trenutna ocena 1.23A
Tok - nasičenost 2.45A