Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS4020330M-10
TYS4020330M-10
TYS4020330M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS4020330M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS4020330M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 33UH 490MA 550 MOHM
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela TYS4020330M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 33UH 490MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 313339 pcs Podatkovni list TYS4020330M-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS4020 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2686-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 33µH Shielded Inductor 490mA 550 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 490mA Tok - nasičenost 850mA