Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > TYS4030150M-10
TYS4030150M-10
TYS4030150M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TYS4030150M-10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TYS4030150M-10
Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 15UH 1.11A 247 MOHM
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela TYS4030150M-10 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FIXED IND 15UH 1.11A 247 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 314436 pcs Podatkovni list Ferrite EMI Cable Cores CatalogTYS4030150M-10 Drawing
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) Ščitenje Shielded
Serija TYS4030 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 240-2694-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 16MHz
natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.11A 247 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 247 mOhm Max
Trenutna ocena 1.11A Tok - nasičenost 1.65A