Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > FX28R1261-2A
FX28R1261-2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FX28R1261-2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FX28R1261-2A
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 23890 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
120 pcs
Product parameter
številka dela FX28R1261-2A Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis FERRITE 135OHM HINGED 25.1X0.9MM Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 23890 pcs Podatkovni list Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategorija filtri Tip Flat
Serija - Ocene -
Zunanja dimenzija 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm) Tip montaže Free Hanging
Material 28 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 0.382" (9.70mm) Notranja dimenzija 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm)
Impedanca @ Pogostost 135 Ohm @ 100MHz natančen opis Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 0.988" W x 0.035" H (25.10mm x 0.90mm) OD 1.260" W x 0.303" H (32.00mm x 7.70mm) Length 0.382" (9.70mm)