Domov > Izdelki > filtri > Feritna jedra - Kabli in ožičenja > FX28R1457-4
FX28R1457-4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FX28R1457-4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FX28R1457-4
Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 32024 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
120 pcs
Product parameter
številka dela FX28R1457-4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis FERRITE 140OHM HINGED 33X0.50MM Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 32024 pcs Podatkovni list Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategorija filtri Tip Flat
Serija - Ocene -
Zunanja dimenzija 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm) Tip montaže Free Hanging
Material 28 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 0.531" (13.50mm) Notranja dimenzija 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm)
Impedanca @ Pogostost 140 Ohm @ 100MHz natančen opis Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.50mm) OD 1.457" W x 0.177" H (37.00mm x 4.50mm) Length 0.531" (13.50mm)