Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF antene > ANT-868-PW-LP
ANT-868-PW-LP
ANT-868-PW-LP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ANT-868-PW-LP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ANT-868-PW-LP
Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ WHIP STR SCREW-MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ANT-868-PW-LP Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ WHIP STR SCREW-MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49009 pcs Podatkovni list ANT-868-PW-LP
Kategorija RF / IF in RFID VSWR 1.9
Prekinitev Screw-Mount Serija LP
Povratna izguba - Pakiranje Tray
Druga imena ANT868PWLP Število pasov 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Višina (maks.) 1.988" (50.50mm)
Gain 2.1dBi Frekvenčni razpon 832MHz ~ 904MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 868MHz
Lastnosti - natančen opis 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 832MHz ~ 904MHz 2.1dBi Screw-Mount Panel Mount