Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF antene > ANT-868-USP
ANT-868-USP
ANT-868-USP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ANT-868-USP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ANT-868-USP
Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ANT-868-USP Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60271 pcs Podatkovni list ANT-868-USP
Kategorija RF / IF in RFID VSWR 1.9
Prekinitev Solder Serija µSplatch™
Povratna izguba - Pakiranje Tube
Druga imena ANT868USP Število pasov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Višina (maks.) 0.100" (2.54mm)
Gain 0.2dBi Frekvenčni razpon 859MHz ~ 877MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 868MHz
Lastnosti - natančen opis 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Chip RF Antenna 859MHz ~ 877MHz 0.2dBi Solder Surface Mount