LM2577SX-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2577SX-12/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2577SX-12/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5002 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM2577SX-12/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG INV 12V TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5002 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 3.5V
Napetost - Vhod (maks.) 40V Topologija Boost, Flyback, Forward Converter
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive or Negative Druga imena *LM2577SX-12/NOPB
LM2577SX-12/NOPBTR
LM2577SX12NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 3A (Switch) Številka osnovnega dela LM2577