LM2577SX-15/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2577SX-15/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2577SX-15/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG INV 15V TO263
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM2577SX-15/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG INV 15V TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4523 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 3.5V
Napetost - Vhod (maks.) 40V Topologija Boost, Flyback, Forward Converter