LM2937ESX-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2937ESX-12/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2937ESX-12/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 12V 500MA DDPAK
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 55260 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LM2937ESX-12/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 12V 500MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 55260 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 26V Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena LM2937ESX-12/NOPBDKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1