LM2937ESX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM2937ESX-2.5/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM2937ESX-2.5/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM2937ESX-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6010 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -