Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Nadzorniki > LM3711XQMM-308/NOPB
LM3711XQMM-308/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3711XQMM-308/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3711XQMM-308/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC MPU SUPERVISOR 3.08V 10MSOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3711XQMM-308/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC MPU SUPERVISOR 3.08V 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5587 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - Prag 3.08V
Tip Simple Reset/Power-On Reset Paket naprave za dobavitelja 10-VSSOP
Serija - Ponastavitev časovnega zakasnitve 140 ms Minimum
Ponastaviti Active High Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Izhod Push-Pull, Totem Pole