Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Nadzorniki > LM3712XQTPX-308/NOPB
LM3712XQTPX-308/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM3712XQTPX-308/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM3712XQTPX-308/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC MPU SUPERVISOR 3.08V 9USMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM3712XQTPX-308/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC MPU SUPERVISOR 3.08V 9USMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4205 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - Prag 3.08V
Tip Simple Reset/Power-On Reset Paket naprave za dobavitelja 9-µSMD (1.34x1.36)
Serija - Ponastavitev časovnega zakasnitve 140 ms Minimum
Ponastaviti Active Low Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 9-UFBGA Izhod Push-Pull, Totem Pole
Druga imena LM3712XQTPX-308
LM3712XQTPX-308-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ)
Število nadzorovanih napetosti 1 Tip montaže Surface Mount
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:LM3711XKBP-463
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC MPU SUPERVISR 4.63V 9MICROSMD