Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4050QAEM3X2.5/NOPB
LM4050QAEM3X2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4050QAEM3X2.5/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4050QAEM3X2.5/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LM4050QAEM3X2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63637 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija Automotive, AEC-Q100 Referenčni tip Shunt
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vrsta izhoda Fixed Druga imena 296-43058-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 41µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA