Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4050QAIM3X10/NOPB
LM4050QAIM3X10/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4050QAIM3X10/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4050QAIM3X10/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela LM4050QAIM3X10/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5521 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Napetost - Vhod - Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija Automotive, AEC-Q100 Referenčni tip Shunt
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vrsta izhoda Fixed delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 150µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA