Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4120IM5X-2.0/NOPB
LM4120IM5X-2.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4120IM5X-2.0/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4120IM5X-2.0/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela LM4120IM5X-2.0/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76311 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.048V
Napetost - Vhod 2 V ~ 12 V Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Referenčni tip Series
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Druga imena 296-38754-2
LM4120IM5X-2.0/NOPB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 36µVp-p
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 20µVp-p Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 275µA Trenutni - izhod 5mA