Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetost Reference > LM4120IM5X-3.3/NOPB
LM4120IM5X-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LM4120IM5X-3.3/NOPB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LM4120IM5X-3.3/NOPB
Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela LM4120IM5X-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57109 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Napetost - Vhod 2 V ~ 12 V Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Referenčni tip Series
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Druga imena LM4120IM5X-3.3/NOPBDKR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 36µVp-p
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 20µVp-p Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 275µA Trenutni - izhod 5mA
Številka osnovnega dela LM4120
Podobni izdelki
  • del #:LM4121AIM5-1.2
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC VREF SERIES 1.25V SOT23-5
  • Na zalogi:58483
  • del #:LM4120IM5X-2.5
  • Proizvajalci:N/A
  • Opis:IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Na zalogi:4697
 RFQ
  • del #:LM4120IM5X-3.3