LMK61E2-100M00SIAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LMK61E2-100M00SIAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LMK61E2-100M00SIAT
Proizvajalec N/A
Opis IC OSC CLK 100MHZ 6QFM
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs750 pcs
Product parameter
številka dela LMK61E2-100M00SIAT Proizvajalec N/A
Opis IC OSC CLK 100MHZ 6QFM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20360 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tip Clock Oscillator Paket naprave za dobavitelja 6-QFM (7x5)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD Module Druga imena 296-43782-2
LMK61E2-100M00SIAT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 100MHz
natančen opis Clock Oscillator IC 100MHz 6-QFM (7x5) Trenutni - dobava 162mA