LMK61E2-125M00SIAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LMK61E2-125M00SIAR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LMK61E2-125M00SIAR
Proizvajalec N/A
Opis IC OSC CLK 125MHZ
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela LMK61E2-125M00SIAR Proizvajalec N/A
Opis IC OSC CLK 125MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21835 pcs Podatkovni list
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tip Clock Oscillator Paket naprave za dobavitelja 6-QFM (7x5)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Pogostost 125MHz natančen opis Clock Oscillator IC 125MHz 6-QFM (7x5)
Trenutni - dobava 162mA Count -