Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LPF-25D-36
LPF-25D-36
LPF-25D-36
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LPF-25D-36 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LPF-25D-36
Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 19.8-36V 700MA
Product parameter
številka dela LPF-25D-36 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 19.8-36V 700MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4796 pcs Podatkovni list LPF-25D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 19.8 ~ 36 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm) Serija LPF-25D
Ocene IP67 Moč (Watts) 25W
Druga imena 1866-3188
LPF-25D-36-ND
delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Učinkovitost 85.5% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 700mA 19.8 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 700mA