Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > LED Vozniki > LPF-25D-42
LPF-25D-42
LPF-25D-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LPF-25D-42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LPF-25D-42
Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 23.1-42V 600MA
Product parameter
številka dela LPF-25D-42 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 23.1-42V 600MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3863 pcs Podatkovni list LPF-25D Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 23.1 ~ 42 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 5.83" L x 1.57" W x 1.26" H (148.0mm x 40.0mm x 32.0mm) Serija LPF-25D
Ocene IP67 Moč (Watts) 25W
Druga imena 1866-3189
LPF-25D-42-ND
delovna temperatura -35°C ~ 70°C
Učinkovitost 85.5% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 600mA 23.1 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 600mA