MXR6500MP-B
MXR6500MP-B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXR6500MP-B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXR6500MP-B
Proizvajalec MEMSIC
Opis BOARD EVAL FOR MXR6500MP
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MXR6500MP-B Proizvajalec MEMSIC
Opis BOARD EVAL FOR MXR6500MP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7651 pcs Podatkovni list MXR6500G/MMXR6500MP-B User Guide
Kategorija Razvojni Table, kompleti, programerji Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.25 V
Uporabljena IC / del MXR6500MP Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip senzorja Accelerometer, 2 Axis
Občutljivost 500mV/g Območje zaznavanja ±1.7g