MXR7900CF-B
MXR7900CF-B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXR7900CF-B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXR7900CF-B
Proizvajalec MEMSIC
Opis BOARD EVAL FOR MXR7900CF
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela MXR7900CF-B Proizvajalec MEMSIC
Opis BOARD EVAL FOR MXR7900CF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7664 pcs Podatkovni list MXR7900CF-B User GuideMXR7900(A,C,DF)
Kategorija Razvojni Table, kompleti, programerji Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.25 V
Uporabljena IC / del MXR7900CF Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip senzorja Accelerometer, 2 Axis
Občutljivost 900mV/g Območje zaznavanja ±1g