MAX6336US25D3-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6336US25D3-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MAX6336US25D3-T |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Opis | IC MPU LV 2.50V 100MS SOT143-4 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
Product parameter
| številka dela | MAX6336US25D3-T | Proizvajalec | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Opis | IC MPU LV 2.50V 100MS SOT143-4 | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5742 pcs | Podatkovni list | MAX6335-37Part Numbering System |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 2.5V |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset | Paket naprave za dobavitelja | SOT-143-4 |
| Serija | - | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 100 ms Minimum |
| Ponastaviti | Active Low | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | TO-253-4, TO-253AA | Izhod | Push-Pull, Totem Pole |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) | Število nadzorovanih napetosti | 1 |