MAX6337US16D1+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAX6337US16D1+T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MAX6337US16D1+T |
|---|---|
| Proizvajalec | Maxim Integrated |
| Opis | IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
Product parameter
| številka dela | MAX6337US16D1+T | Proizvajalec | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Opis | IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 41757 pcs | Podatkovni list | MAX6335-37Part Numbering System |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 1 ms Minimum |
| Napetost - razčlenitev | SOT-143-4 | Tip | Simple Reset/Power-On Reset |
| Serija | - | Temperatura zaznavanja | 1.6V |
| RoHS Status | Cut Tape (CT) | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 1 |
| Polarizacija | TO-253-4, TO-253AA | Druga imena | MAX6337US16D1+TCT |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) | Število skladov | Active Low |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Opis | IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 | Tok - Supply (Max) | Open Drain or Open Collector |