Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > B1232H12B-BSR
B1232H12B-BSR
B1232H12B-BSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B1232H12B-BSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B1232H12B-BSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 120X32MM 12VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela B1232H12B-BSR Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 120X32MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež 0.705 lb (319.78g) Napetostni razpon 5.5 ~ 14VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.680 in H2O (169.4 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Serija B1232 RPM 2800 RPM
Druga imena 1570-1032 delovna temperatura -
Hrup 49.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.800A Vrsta ležaja Ball