Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > B1232H24B-BSR
B1232H24B-BSR
B1232H24B-BSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B1232H24B-BSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B1232H24B-BSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 120X32MM 24VDC
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela B1232H24B-BSR Proizvajalec Mechatronics
Opis BLOWER 120X32MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež 0.705 lb (319.78g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.680 in H2O (169.4 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Serija B1232 RPM 2800 RPM
delovna temperatura - Hrup 49.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.480A Vrsta ležaja Ball