Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > F6025H24B-RSR
F6025H24B-RSR
F6025H24B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F6025H24B-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F6025H24B-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
Product parameter
številka dela F6025H24B-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež 0.139 lb (63.05g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.160 in H2O (39.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija F6025 RPM 3800 RPM
delovna temperatura - Hrup 31.0 dB(A)
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.080A Vrsta ležaja Ball