Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > F6025H24B2-RSR
F6025H24B2-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F6025H24B2-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F6025H24B2-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela F6025H24B2-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM LCKD RTR 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež 0.139 lb (63.05g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.160 in H2O (39.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija F6025 RPM 3800 RPM
delovna temperatura - Hrup 31.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.080A Vrsta ležaja Ball