Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > G1238L12B1-FSR-EM
G1238L12B1-FSR-EM
G1238L12B1-FSR-EM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G1238L12B1-FSR-EM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G1238L12B1-FSR-EM
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN 120X38MM TACH IP57 12VDC
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela G1238L12B1-FSR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN 120X38MM TACH IP57 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.74 lb (335.66g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 119mm L x 119mm H
Serija G1238 RPM 2400 RPM
delovna temperatura - Hrup 38.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.400A Vrsta ležaja Ball