Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > G1238L24B1-FSR-EM
G1238L24B1-FSR-EM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi G1238L24B1-FSR-EM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela G1238L24B1-FSR-EM
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela G1238L24B1-FSR-EM Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.74 lb (335.66g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H
Serija G1238 RPM 2400 RPM
Druga imena 1570-1785 delovna temperatura -
Hrup 38.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.250A Vrsta ležaja Ball