Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MD4028H12B-RSR
MD4028H12B-RSR
MD4028H12B-RSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MD4028H12B-RSR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MD4028H12B-RSR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MD4028H12B-RSR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 28.00mm
Utež 0.111 lb (50.35g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.533 in H2O (132.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija MD4028 RPM 9200 RPM
Druga imena 1570-1128 delovna temperatura -
Hrup 41.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.210A Vrsta ležaja Ball