Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > MD4028V12B1-FSR-L11
MD4028V12B1-FSR-L11
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MD4028V12B1-FSR-L11 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MD4028V12B1-FSR-L11
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MD4028V12B1-FSR-L11 Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 28.00mm
Utež 0.11 lb (49.9g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 1.206 in H2O (300.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija MD4028 RPM 15000 RPM
Druga imena 1570-1713 delovna temperatura -
Hrup 53.1 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.650A Vrsta ležaja Ball