Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > UF80B12-STHR
UF80B12-STHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UF80B12-STHR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UF80B12-STHR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 115VAC TERM
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela UF80B12-STHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 115VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 635.0mm
Utež 0.617 lb (279.87g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Terminals
Statični tlak 0.220 in H2O (54.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija UF80B RPM 3100 RPM
Moč (Watts) 11.00W delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 35.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A