Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > UF80A23-SWHR
UF80A23-SWHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UF80A23-SWHR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UF80A23-SWHR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela UF80A23-SWHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8686 pcs Podatkovni list UF80A Series DatasheetAC Axial Part Numbering Guide
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.617 lb (279.87g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 230VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.220 in H2O (54.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija UF80A RPM 3000 RPM
Moč (Watts) 12.00W delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 36.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.060A