Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > UF80A12-SWHR
UF80A12-SWHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UF80A12-SWHR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UF80A12-SWHR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela UF80A12-SWHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.617 lbs (280.00g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.220 in H2O (54.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija UF80A RPM 3000 RPM
Moč (Watts) 9.00W Druga imena 1570-1770
delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Hrup 36.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A