Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > UF80A12-BTLR
UF80A12-BTLR
UF80A12-BTLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UF80A12-BTLR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UF80A12-BTLR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela UF80A12-BTLR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.617 lb (279.87g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Terminals
Statični tlak 0.160 in H2O (39.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija UF80A RPM 2400 RPM
Moč (Watts) 9.00W delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 32.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.100A