Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > UF92A23-BWHR
UF92A23-BWHR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UF92A23-BWHR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UF92A23-BWHR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X38MM 230VAC WIRE
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela UF92A23-BWHR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X38MM 230VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6994 pcs Podatkovni list AC Axial Part Numbering GuideUF92A Series
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež 0.992 lb (449.96g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 230VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.320 in H2O (79.7 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H
Serija UF92A RPM 3300 RPM
Moč (Watts) 12.00W delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 38.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.090A