Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > UF92B23-BTLR
UF92B23-BTLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UF92B23-BTLR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UF92B23-BTLR
Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 230VAC TERM
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela UF92B23-BTLR Proizvajalec Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 230VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6042 pcs Podatkovni list AC Axial Part Numbering GuideUF92B Series
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež 0.618 lb (280.32g) Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 230VAC Prekinitev 2 Terminals
Statični tlak 0.160 in H2O (39.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H
Serija UF92B RPM 2300 RPM
Moč (Watts) 14.00W delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 32.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.060A