25LC020A-E/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC020A-E/MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 25LC020A-E/MS |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8MSOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 800 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 25LC020A-E/MS | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC EEPROM 2K SPI 10MHZ 8MSOP | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 116508 pcs | Podatkovni list | 25AA020A, 25LC020A |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Čas cikla pisanja - | 5ms |
| Napetost - oskrba | 2.5 V ~ 5.5 V | Tehnologija | EEPROM |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-MSOP | Serija | - |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TA) | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Vrsta pomnilnika | Non-Volatile |
| Velikost pomnilnika | 2Kb (256 x 8) | Pomnilniški vmesnik | SPI |
| Format pomnilnika | EEPROM | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 7 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) SPI 10MHz 8-MSOP |
| Frekvenca ure | 10MHz | Številka osnovnega dela | 25LC020A |