Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC010AT-I/OT
25LC010AT-I/OT
25LC010AT-I/OT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC010AT-I/OT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC010AT-I/OT
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 10MHZ SOT23-6
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 25LC010AT-I/OT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 10MHZ SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 182638 pcs Podatkovni list 25AA010A, 25LC010A
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Druga imena 25LC010AT-I/OTTR
25LC010ATIOT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 1Kb (128 x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika EEPROM
natančen opis EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz SOT-23-6 Frekvenca ure 10MHz