Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 25LC010AT-E/MC
25LC010AT-E/MC
25LC010AT-E/MC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 25LC010AT-E/MC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 25LC010AT-E/MC
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8DFN
(v ameriških dolarjih)
3300 pcs
Product parameter
številka dela 25LC010AT-E/MC Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K SPI 10MHZ 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 136899 pcs Podatkovni list 25AA010A, 25LC010A
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - 5ms
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Tehnologija EEPROM
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (2x3) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 1Kb (128 x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) SPI 10MHz 8-DFN (2x3) Frekvenca ure 10MHz